42" Plasma Panasonic TH-42PZ81B - RRP £1300 -
For sale is this Panasonic plasma TV. Model Number: TH-42PZ81B
42", beautiful screen, freeview, Full HD, all the good stuff.
As you can see from the above review the RRP is 1300 pounds. This is a top quality TV
http://www.youtube.com/watch?v=6u0RfmMhLoM
The video is not of my tv but it is the same model, jsut shows all the features.
I am open to offers, only looking for money though, no trades.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
Popular
CALL 07588442227 24/7 Relisys TELEVISION RLT1730TV-RU(s) 17" LCD Monitor with built in Anologue TV Tuner In perfect working ord...
Technika 15.4" HD ready LCD TV with built in Freeview for sale. Originally was 93. Includes remote (batteries included), and cables. I...
42 inch FULL HD LED TV FROM LG MAKE. BRAND NEW BOXED LCD with LED backlight TV: Television picture quality: Full HD1080p displ...
72 inch Video Glasses Eyewear Mobile Theater Virtua Watch vedio with iPod, MP4,MP5, PMP, DVD,usb. multimedia Players Play games w...